Fotogalerie


19.10.2016

Veletrh na Veletrhu - hodnocení stánků

Na Veletrhu byly oceněny 3 nejlepší stánky. Hodnotícím kritériem byl zejména pocitový dojem, uspořádanost, pestrost nabídky.

Na prvním místě se umístila firma AL-NAMURA, na druhé místě JOHANN KOTÁNYI, na třetím místě PROFIKASA.

Gratulujeme.

Zobrazit fotogalerii »

19.10.2016

Český a Slovinský ministr zemědělství na RHK Brno

https://www.youtube.com/watch?v=Wko9ysZK-Mw&feature=youtu.be

 

Ministr zemědělství Marian Jurečka a jeho slovinský protějšek Dejan Židan společně se slovinským velvyslancem v ČR a delegací potravinářských firem navštívili 19. října 2016 RHK Brno.

Součástí jejich programu byl mimo jiného seminář o podnikání v maloobchodě s potravinami v obou zemích, představení přijíždějících slovinských podniků a b2b jednání s českými zájemci o spolupráci.Toho využila i řada českých firem pro schůzky se slovinskými potravináři dopoledne v prostorách komory a odpoledne v rámci tradičního Veletrhu na Veletrhu, pořádaného společnostmi Maloobchodní sítí BRNĚNKA, RAPO Brno a JASO – DISTRIBUTOR.

Zobrazit fotogalerii »

19.10.2016

30. Veletrh na Veletrhu

Dne 19. 10. 2016 proběhl Veletrh na Veletrhu. Tento byl ale jubilejní třicátý. Organizátory byla Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s r.o., RAPO Brno s.r.o., JASO - DISTRIBUTOR, spol. s r.o. Členská základna i hosté se zde sešli za účelem výhodných nákupů od téměř 100 dodavatelů. Vzácnými hosty veletrhu byli ministři zemědělství ČR a Slovinska. Organizace proběhla společně s RHK Brno. 

Zobrazit fotogalerii »

5.10.2016

Setkání s prezidentem ČR

Jednatel MSB  Ing. Miloš Škrdlík, MSc., MBA se setkal s prezidentem republiky, guvernérem ČNB, ministrem průmyslu a obchodu, prezidentem HK ČR a hejtmanem JMK při zahájení Mezinárodního strojírenského veletrhu 2016 v Brně.

Zobrazit fotogalerii »